9. kapitola

15. listopadu 2011 v 18:37 | Tinkerka |  Věčný smutek


,, Já už vím co jste!'' řekla jsem naštvanně, když jsem se vracela od mrtvého těla. ,, Bello, nevím o čem to tady mluvíš'' řekl vyděšeně ,, Já už musím jít'' řekla jsem a rozeběhla jsem se zpět k domu, u domy čekaly holky a policie.
,, Bello jsi v pořádku?'' zeptala se Jessica vystrašeně ,, Co mi by bylo?'' najednou nám začala Jessicy táta dělat přednášku ,, Holky, nechápu jak vás vůbec napadlo jít do lesa, když se tam potuluje to zvíře! Jste vůbec normální a ty Bello, jak tě napadlo je k tomu navést a pak tam ještě zůstat, máš vůbec rozum, to zvíře tě mohlo roztrhat!'' ,, Já je k tomu nenavadla, mám nahrávku, kde je jak to zvíře vrčí'' řekla jsem a ukázala mu nahrávku. ,, Děvčata, to je důkaz, musíme vám to sebrat a ty Bello, dokud se tvůj otec nevrátí, zůstaneš doma, do lesa ať tě to ani nenapadne!'' řekl a pak všichni odjely, já šla do svého pokoje a začala tam psát do vyhledávače na netu Pijí krev našlo mi to Apotamknín následovaly tu titulky Egypťané- nápoj nesmrtelných, Asie - Pohroma Gangy , Nesmrtelní, klikla jsem na nesmrtelní, překvapily mě různé části pijí krev, rychlost, síla, nesmrtelnost, chládná bledá kůže vyděsila jsem se, měla jsem v plánu zjistit jestli je to pravda.
Ráno jsem se probrala, hned jsem šla na autobus. Škola skončila a já šla na oběd, holky už věděly co mám v plánu a tak do toho šly se mnou. ,, Pojďte'' řekla Jessica, všechny tři jsme se zvedly a došly jsme ke Cullenovým ke stolu ,, Potřebovaly bychom s vámi mluvit, v soukromí'' řekla Kylie a všichni se zvedly a šly jsme k blízkému lesíků za školou, bylo jich pět, holky byly vyděšené, ale já ne.
,, Co jste chtěly?'' zeptal se Edward přísně ,, Já už vím co jste zač'' řekla jsem pevně ,, Tak to řekni a nashlas'' řekl ,, Řekni to'' ,, U ... upír'' řekla jsem ,, Bojíte se?'' řekl Emett ,, Trochu'' řekly holky ,, Ne!'' řekla jsem pevně ,, Tak si položte tu základní otázku co jíme?'' řekl Jasper děsivě ,, Neublížíte nám'' řekla jsem ,, Pijete jenom zvířecí krev'' ,, Správně, jsi dost pozorná, ale ne dost chytrá'' řekla Rose ,, Ehmm .... my to nikomu neřekneme, můžeme už jít?'' řekla Jessica vyděšeně, ale Alice a Rose jim zastoupili cestu. ,, Kampak? Nechali byste tu Bellu samotnou?'' řekla Alice ,, Ona se narozdíl od nás nebojí, asi jí je úplně normální trávit čas s upíry'' řekla drobounká Kylie. ,, Bylo by bezva napít se s vaší krve'' řekl Emett, Jessica se chytla Kylie za ruku a Kylie se chtěla chytit mě, já ale jenom pozorovala Edwarda.
,, Fajn, jestli umřu, je to tvoje chyba Bello!'' řekla Jessica naštvanně, ale pořád vyděšeně ,, Neublíží nám'' řekla jsem v pohodě ,, Ehmm ... jsou to upíři čím se žíví?'' řekla Kylie ,, Zvířecí krví, dávala si pozor!'' řekla jsem naštvanně. ,, Tak jo, pokud se vážně živí zvířecí krví, tak jsou vážně divný, protože ve filmech tohle nikdy nedávaly!'' řekla naštvanně, ikdyž mě to dopálilo. ,, Všechno není jako ve filmech! Už toho laskavě nech, je to děsný, když si pořád stěžuješ, jestli nás zabijí, což myslím že ne, měla bys vědět že to tvoje stěžování nikoho nezajímá!'' řekla Kylie naštvanně ,, Zabít vás to by znělo lákavě, ale myslím si že jestli budete mít koně, brzo vás zabijí oni'' řekla Rose, to už jsem nevydržela a dala jsem jí facku, nevím co to do mně vjelo ,, Bello co to do tebe vjelo, teď tě zabije tuplem'' řekla Jessica, já jsem se rozeběhla směrm ke škole, věděla jsem že po mě ve škole nepůjdou.
Doběhla jsem do školy, ke stolu kde ještě pořád seděly Jeremy a Mark, rychle jsem si k nim sedla. ,, Kde jsou holky?'' zeptal se Jeremy ,, Holky? Jaký holky myslíš? Jo tam ty? Nevím, já je neviděla, musím jít'' ,, Co to s ní je? Jako by někoho zabila'' řekl Mark a rozesmál se, já si rychle vzala tašku, přišla jsem k Ashley chystala se nasednout do svého auta ,, Ashley počkej! Mohla bysme tě svést domů? Spěchá to, zaplátím'' řekla jsem vyděšenně ,, Ehmm .......... tak jo, co se stalo?'' zeptala jsem, když jsem nasedla k sedaldlu spolujezdce ,, Něco jsem udělala a bojím se že se mi pomstí'' řekla jsem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Samantha Samantha | 16. listopadu 2011 v 17:40 | Reagovat

prosím tě, a jak stáhnu ten klíč?

2 Samantha Samantha | 16. listopadu 2011 v 17:40 | Reagovat

nebo teda spíš kde :D

3 Samantha Samantha | 16. listopadu 2011 v 17:41 | Reagovat

hej tyjo, ty komenáře se prohodili! :D ten první měl být druhý :D (teda aspoň mě se to tak zobrazuje)

4 Tinkerka Tinkerka | 17. listopadu 2011 v 10:22 | Reagovat

[3]: jj, najdu ti to, dám to do dalšího článku ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama