8.kapitola

13. listopadu 2011 v 19:27 | Tinkerka |  Věčný smutek,, Slečno Swannová, vrať te se'' řekl učitel, otočila jsem se tedy zpět. ,, Pane učitely, Bella za nic nemůže, Ashley ji vyprovokovala'' zastala se mě Jessica ,, Tys tu nebyla, jak to můžeš vědět!'' řekla naštvanně ,, Domluvily jsme se že jí to neřeknem, ale tys jí to řekla'' řekl Jeremy ,, Ona to věděla'' vymlouvala se. ,, Můžete se tu přestat dohadovat! Zavolám vašim rodičům, budete zítra po škole'' řekl ,, Pane White, jejím rodičům zavolat nemůžete, její matka je na Floridě a její otec leží v nemocnici, kam se dostane brzo i ona!'' řekla Ashley a já se neudržela vrazila jsem jí facku, to mně ale holky vzaly za ramena, abych jí už další nemohla dát. ,, Vidíte jak je agresivní, měla by skončit v blázinci!'' řekla Ashley ,, Slečno Gomézová, být na jejím místě, taky bych vám jednu natáhl'' řekl učitel, Ashley se na mně naštvanně podívaly.
Učitel vytáhl blok, napsal na něm že jsme po škole a podal nám oboum ten lísteček. Ashley si odtáhla Edwarda stranou, něco mu říkala a potom odešla. Já nastoupila do autobusu a vydechla jsem ,, Jsi machr'' usmál se Mark ,, Díky, ale zasloužila by si něco mnohem horšího'' řekla jsem líšácky a napadl mě úžasný plán.
,, Holky jak by se vám líbilo jít dnes večer do lesa?'' usmála jsem se ,, Jsi blázen! V tom lese běhá něco co zabilo člověka, jsi nenormální''' řekla naštvanně Jessica ,, Mě by se to líbilo, les musí být večer kouzelný'' usmála se Kylie, velká smůla že Ashley seděla za námi společně s Miley ,, Vy chcete dokázat že se nebojíte lesa, že tam půjdete večer?'' zeptala se ,, To je dětinské'' ,, Když si to myslíš, pojď s námi, ty se snad nebojíš'' řekla jsem ďábelsky ,, Ne, večer ..... jdu ..... pryč'' řekla ,, Jenom se bojíš!'' řekla jsem naštvanně a otočila jsem se.
Když jsem vyšla, přišel ke mně Edward ,, Bello večer do lesa nechoď'' řekl naštvanně ,, Jak to víš?'' zeptala jsem se ,, Slib mi že tam nepůjdeš'' ,, To nemůžu slíbit!'' řekla jsem a šla na zastávku. ,, Bello vážně, nechoď tam'' řekl a šel za mnou, ale já ho ignorovala, přijel autobus, v tom snu jsem ho nestihla, teď jsem ho naštěstí stihla, nastoupila jsem.
Byl už večer, holky přijely a dokonce přišla i Ashley ,, Ty jdeš s námi?'' zeptala se Kylie ,, Jo, mám i kameru, užiju si to až pustím spolužákům, jak jste se klepaly strachy'' řekla a začala natáčet, byla už tma, dost velká tma. Dívala jsem se kolem sebe, když jsem šla dál a dál, hlouběji do lesa. Holky si povídaly a já je poslouchala, byly jsme už u potoka, najednou něco prasklo v houští ,, Pšššt'' řekla jsem na holky, najednou sem uslyšela vrčení. Holky začaly křičet, Ashley hodila kameru na zem a běžely zpátky. Já tam stála ani jsem se nepohnula, když jsem dlouho nic neslyšela, vzala jsem kameru k ruce a vypla jsem jí. V dálce jsem uviděla osobu, nad něčím klečela, zvedla hlavu a podívala se na mně, měla obliček od krve, zvedla se, myslela jsem že jde ke mně, ale ona náhle změnila směr jinam. ,, Cullen'' řekla jsem tiše, dívala jsem se kolem sebe, všude se něco hýbalo, ale vždy jsem nedokázala poznat co to je, měla jsem pocit že to běhá kolem mě.
,, Kdo to je?'' zeptal se někdo a zasvítil mi baterkou do obličeje ,, Dejte to dolu'' řekla jsem a zakryla si obličej rukou ,, Bello co tady děláš? Něco jsem ti říkal, sama do lesa nechoď'' řekl někdo ,, Já nebyla sama, holky před chvilkou uprchly'' řekla jsem, najednou se rozpršelo, já se rozešla tam kde před tím ta osoba byla ,, Kam to jdeš?'' ,, Někdo tam před chvilkou byl'' řekla jsem, když jsem tam došla bylo tam mtvé zvíře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama