5. kapitola :)

7. listopadu 2011 v 18:07 | Tinkerka

Vyšly jsem do bistra, kam jsme s Charliem jezdily každou sobotu, ale to už bylo dávno ,, Ahoj Bello'' řekla mile servírka ,, Ahoj'' špitla jsem s malým úsměvem. S Jessicou jsme si daly kakaový dort a povídaly si ovšem možném, potom jsme se vrátili zpět k mému domu. Jessica odjela a já zůstala sama.
Když jsem si večer lehla do postele, táta stále nepřicházel, ale já potom usnula. Večer jsem se vyděšeně probrala a podívala jsem se ke svému stolu, stál tam Edward, rychle jsem rozvítila, ale byl pryč.
Ráno jsem se probrala a hned jsem šla dolů, na stole stálo potvrzení o tom že můžu do skleníků a taky peníze, tak jsem si sbalila věci, vzala jsem si MP3 a šla jsem na autobus.
Když jsem vystupovala s autobusu, nikdo tam nebyl, čekala jsem že bude u autobusu čekat Jessica, potom jsem ale zjistila že Jessica už sedí v autobuse a drží mi místo. ,, Ahoj, už jsem se bála že nedorazíš'' řekla ustaranně ,, Proč bych neměla dorazit'' usmála jsem se, ale ustaráný výraz jí nezmizel.
Edward si strategicky vyčkal u jednoho ze záhonů a pak se rozešel, když jsem byla vedle něho, byla jsem poslední. ,, Hele Bello neměly bysme se scházet'' řekl ,, Proč mi to říkáš?'' podivila jsem se ,, No, viděl jsem jak na mně pořád koukáš, tak jsem myslel ......'' přerušila jsem ho ,, Radši my nic neříkej'' Najednou ke mně přišla nadšená Jessica ,, Hádej co?'' zeptala se a změřila si Edwarda zvláštním výrazem ,, Mark mě pozval na tu párty!'' usmála se, byla to párty Ashley, nějak moc extra se mi tam nechtělo, ale kupodivu pozvala všechny.
Když jsme vycházely ven, všichni ještě poslouchaly výklad učitele, pár lidí šlo už do autobusu, chtěla jsem jít taky do autobusu, ale Edward mě zarazil ,, Bello řekl jsem že se nemůžeme scházet, ale ne že to tak chci'' ,, Tak si se mnou nemusel ani promluvit, mohl sis ušetřit tuhletu lítost'' řekla jsem naštvanným hlasem ,, Jako že lituju že jsem s tebou promluvil?'' řekl podivenně ,, To si myslím, ale nevím proč!'' řekla jsem a chtěla jsem už odejít ,, Nevíš vůbec nic!'' řekl tajemným hlasem. ,, Ahoj, to s Embry mě mrzí'' řekla posmutněle Alice, za ní stál mlčky Jasper ,, Nemusí'' řekla jsem podrážděně a otočila jsem se.
,, Ahoj chudinko!'' zarazila mě Ashley pár kroků od Karlinových ,, Mluvíš na mně?!'' řekla jsem vtipně ,, Asi nikdo neměl tu odvahu ti to říct!'' řekla a já se zarazila, Ashley se podívala za mně na rodinu Karlinových, jakoby se jich to týkalo ,, Co říct?'' řekla jsem polohlasně a otočila jsem hlavu na Karlinovy ,, To že tvého otce včera postřelily! Všichni z týmu policistů se shodly na tom že je to kvůli tobě! Dokonce i doktor Karline'' sklonila jsem hlavu do země ,, Lžeš!'' řekla jsem popuzeně ,, Ne, zeptej se těhlech a třeba Jessici, prý se kvůli tobě pořádně nesoustředil a neuhnul před kulkou'' řekla naštvanně a já se otočila, stála tam i Jessica ,, Moc mě to mrzí, ale ráno si zněla tak šťastně nechtěla jsem aby ...... '' řekla Jessica, ale nenechala jsem jí domluvit, otočila jsem se a rozběhla jsem se k autobusu ,, Bello počkej!'' zakřičela na mně Jessica ,, To se ti povedlo Ashley!'' řekla naštvanně a já nastoupila do autobusu, slzy jsem schovala do šály, zapla jsme si MP3 a zavřela jsem oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama