4.kapitola

5. listopadu 2011 v 18:15 | Tinkerka |  Věčný smutek


,,Jo, jsem v pořádku'' řekla jsem a zvedala jsem se ,, Kéž by se to dalo říct i o mém autu'' Rychle k nám přiběhly dva zdravotníci, jeden byl Karline a druhého jsem neznala. ,, Jste v pořádku slečno?'' zeptal jsem zdravotník, kývla jsem a šla s ním.
,, Bello jsi v pořádku?'' zeptal se Charlie vyděšeně, kývla jsem. ,, Podle žáků jsi uskočila, takže by to nemuselo být vážné'' řekla doktor Karline ,, Já neuskočila, někdo do mně strčil'' řekla jsem udivenně ,, Byl rychlý, strčil do mně a pak utekl, ani jsem ho moc nezaregistrovala'' ,, Bello nikdo až na tebe a Jeremyho tam u toho nebyl, ostatní byly asi 3 metry od té nehody'' řekl Karline zaraženě, jako by věděl co se stalo, ale nemohl to říct. Pokrčila jsem rameny a podívala se na Charlieho, ten jenom sledoval Jeremyho, to byl ten kdo byl v tom autě, on na tom skončil hůře, měl zlomenou ruku a rozřízlou hlavu.
,, Měla bys zavolat mámě'' řekl Charlie, když jsme vycházely ze školy ,, Tys jí to řekl? Bude .... bude vyvádět!'' naštvala jsem se a vzala jsem si mobil. Máma to vzala lehce, jen mi znovu připomněla že mi bude kupovat koně, ale to jsem nechtěla.
Večer jsem usnula hodně rychle, když jsem se ráno probudila, nevěděla jsem která bije. Šla jsem do stáje, ale nikdo tam nebyl, pak jsem si vzpomněla že je Embry pryč. Do školy jsem musela busem, když jsem vyšla byla tam Jessica.
,,Čekala jsem že přijedeš s tátou'' usmála se ,, Ne, táta musel dřív do práce, našly člověka pokousaného od zvířete'' řekla jsem polohlasně ,, Je mrtvý?'' zeptala se vyděšeně, kývla jsem. ,, Ale to je děsné, jaké zvíře to je?¨ pokrčila jsem rameny, nikdo to totiž nevěděl, ani já ne.
,,Zítra jedeme na exkurzi do skleníků'' řekl náš učitel na biologii ,, Účast povinná, omlouvá se jen pod podmínkou že má žák vážná zranení, nebo že má potvrzení od doktora'' Podíval jsem se na Edwarda, mlčel a pozoroval učitele, ale občas pohledem sklouzl i na mně, v tom případě jsem se rychle otočila a dělala že sleduju učitele.
,, Bello, všiml jsem si že máš hrozný zlozvyk'' usmál se Jeremy, když jsem si k nim sedla na obědě ,, Jaký?'' zvrásnilo se mi obočí ,, Pořád si hrneš vlasy za ucho'' usmál se ,, Co je na tom zlého? Sám máš zlozvyk, už popáté havaroval, divím se že mu nesebraly řidičák'' řekla Kylie a usmála se na mě.
Najednou si tam nakráčela Ashley a její dvě kámošky, jedna se jmenovala Miley a ta druhá Karol. ,, Čau Jeremy, moc mě mrzí co jsi si udělal s tou rukou, nechceš pomoc?'' zeptala se vlídně a já na ni nechápavě zírala ,, Ne, to je dobrý, pomáhá mi Mark'' usmál se na ní ,, Jinak sedneš si vedle mě až pojedeme zítra do skleníků?'' na Kylie bylo vidět že brzo vypění ,, Promiň, slíbil to mně'' ozval se Mark ,, Jak malý'' usmála jsem se na ně a Ashley na mě hodila naštvanný pohled ,, Každý není tak dospělý jako ty'' řekla naštvanně a odkráčela.
,, Věříte tomu?'' zeptala se Jessica, když viděla Kylie jak je rudá vzteky ,, S její inteligencí? Ano!'' řekla jsem směšně, ale Kylie stále zuřila. Otočila jsem se, tam v rohu seděly Karlinovi, Edward se na mě podíval, ale já se hned otočila zpátky ,, Dám ti radu, s Karlinovýma neztrácej čas, stejně s tebou nikdy nepromluví'' řekl Mark vážně ,, Už se mnou mluvila Alice, Rose a Edward'' usmála jsem se ,, Jak to?'' přisedly si ke mně blíž ,, Ale kvůli Emb..... no radši nic'' řekla jsem smutně a otočila jsem se na Edwarda.
Přijela jsem domů, nikdo doma nebyl. Šla jsem do výběhu, chodila jsem tam vždycky, ale teď tam nikdo nebyl ..... ona byla pryč, jako by všechno hezké vzala sebou, jakobych už ve světě nevděla tu krásu, co tam byla s Embry. Myšlenka za myšlenkou, všechno nasvědčovalo tomu že jsem bez Embry ztracená, všechno mi jí připomínalo ..... Embry byla můj život.
,, Ahoj'' špitl někdo za mnou, prudce jsem se otočila ,, Ahoj Jessico'' řekla jsem na drobnou zrzavou postavu ,, Tady byla Embry?'' zeptala se, mlčky jsem kývla. ,, Nechceš se projít?'' přerušila jsem ticho ,, Jasně, kam půjdeme?'' řekla s úsměvem ,, Třeba do lesa'' ,, Ty se nebojíš?'' ,, Čeho?'' ,, Toho co tu je, co zabylo toho turistu'' ,, Prosím tě, je to východněji od tud'' ,, Stejně bych radši šla někam jinam, co se třeba jít najíst do města?'' zeptala se a já mlčky kývla, vzala jsem si peněženku a šla jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anny Anny | Web | 5. listopadu 2011 v 21:07 | Reagovat

Máš u mě diplom

2 ranch-white-rose ranch-white-rose | 6. listopadu 2011 v 8:48 | Reagovat

pls kuk: http://ranch-white-rose.blog.cz/
a nechceš být sb?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama