3. kapitola

3. listopadu 2011 v 17:44 | Tinkerka |  Věčný smutek


,,Tak jsi zdravá, konečně!'' řekla Jessica, když jsem vystupovala s auta ,, Jo, už to tak je'' usmála jsem se a vzala si tašku ,, Mám od tvého táty dovolené že když se takhle někde zarazíš mám tě odtáhnout do sucha'' řekla ,, Myslím že už se to nestane'' ale v tom najednou se přede mnou zjevila Embry, vyděšeně jsem se zarazila a najednou jsem ztratila rovnováhu, podkopla si nohu a zřítila se k zemi ,, Počkej pomůžu ti'' řekla a začala se mnou sbírat učení, najednou se zarazila nad fotkou Embry ,, Ta je přenádherná, už se nedivím že jsi si vybrala tuhle krásku'' ,, Já si jí nevybrala to ona sama'' řekla jsem smutně a vytrhla jí tu fotku z ruky ,, Pozor, to je Ashley, ignoruj jí'' řekla naštvanně ,, Ty seš Isabella, ta holka co ztuhla kvůli tomu že jí umřel kůň?'' řekla a já kývla ,, Nechápu jak můžeš milovat koně, jsou to smradlavý zvířata, nikdo tady na škole se o ně nezajímá, jsi trapná'' tím jako by mě bodla do srdce ,, Já taky zbožňuju koně, jen nemám na vlastního'' zastala se mě Jessica ,, Lepší jsou psy'' řekla naštvanně odkráčela.
,, Ahoj, tak co?'' zeptal se Edward ,, Ahoj ...... co co?'' zakoktala jsem ,, No, jak ti je?'' usmál se ,, Jo, mně? Mně je dobře ...... a tobě je?'' ,, taky dobře'' usmál se ,, před tím si mluvila nebojácně, proč teď ne?'' ,, Ptáš se mě na můj hlas? No, nějaká Ashley říká hnusné věci o koních'' řekla jsem, aby můj hlas nezněl koktavě ,, Proč si se sem přistěhovala když jsi tak náchylná na déšť'' ,, Před tím jsem bydlela na Floridě, tam Embry neměla kde být, tak jsem se přestěhovala k tátovi, on má velký pozemek, Embry tam byla 3 měsíce šťastná'' řekla jsem smutně ,, A kvůli ní si byla nešťastná ty?'' ,, Ne, já jsem všude šťastná, když je tam i Embry ..... byla'' řekla jsem a zadívala jsem se na učitele ,, Teď se přestěhuješ zpět na Floridu?'' mlčela jsem, náhle zazvonilo, konec hodiny, rychle na oběd. Neodpověděla jsem a šla jsem si sednou k Jessice ,, Ahoj, nechceš s námi na pláž?'' zeptal se Jeremy, to byl kluk, kterýho jsem poznala až dnes ráno ,, No, na jakou pláž, v tomhle počasí?'' zeptala jsem se ,, No jasně, počasí nepočasí jdeme surfovat, je to poblíž'' usmál se ,, Asi jo, ale nevím, asi vás budu jen sledovat'' řekla jsem a kousla jsem do jablka ,, Ty jablka jíš pořád?'' zeptala se Kylie, kývla jsem.
Když jsem dojela domů, neměla jsem co dělat, tak jsem se šla projít do lesa. Les byl tichý, občas jsem se i bála, protože jsem hodně často měla pocit, že mě někdo sleduje. Najednou jsem spatřila jak se na kopci za potokem vzpíná Embry i se mnou v sedle, rozběhla jsem se tam, ale když jsem tam doběhla, rozplinulo se to celé. Zahlédka jsem Embřinu stopu, došla jsem k ní a klekla jsem si. Najednou jsem měla pocit že za mnou někdo proběhl, otočila jsem se, ale nikdo tam nebyl, pohladila jsem stopu a promítlo se mi jak se splašila. ,, Musím zapomenout'' řekla jsem nahlas a podívala jsem se na velký dům, bylo to asi 3 km od našeho domu, s Embry jsme to ujely za 15 minut možná dýl, ale mě to trvalo třikrát tolik. Zvedla jsem se a otočila jsem se směrem k potoku, u toho potoka byly teď stopy, jedny velké jakoby medvědí a druhé zase lidské, ale nebyly moje. Podívala jsem se kolem sebe, nic jsem neviděla, odešla jsem tedy domů.
Vyučování mělo začít za hodinu a já stála u svého auta, sledovala jsem lidi co šly kolem a najednou jsem slyšela nějaké skřípání kol, otočila jsem se směrem ke škole, tudy se přijíždělo na parkoviště školy, tam bylo nějaké auto a točilo se dokola, směřovalo přímo k mě, myslela jsem si že u nemám čas uskočit a tak jsem tam jen stála. Najednou jsem měla pocit že do mně někdo strčil, ale vypadalo to spíše že jsem uskočila sama, ocitla jsem se na zemi, to auto naprosto zničilo moje auto. ,, Bello jsi v pořádku?'' zeptala se Jessica, která ke mně hned přispěchala.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama