12.kapitola

21. listopadu 2011 v 17:50 | Tinkerka |  Věčný smutekRychle nasedla do auta, Jasper vedle ní. Jessica a Kylie si nasedly, ale já se nemohla hnout. Edward mě chytil za ruku ,, Neboj, nic se ti nestane, to ..... to ti slibuju'' mlčky jsem kývla a nasedla jsem do auta. Rozjely jsme se hodně rychle ,, Kdy zpomalíme?'' zeptala se Jessica vyděšeně ,, Až budeme na dálnici'' řekla polonadšeně ,, Máš vůbec řidičák? Tímhle porušuješ dopravní zákony, nebo jak se tomu vlastně říká'' řekla Jessica trošku vtipně, když spatřila můj bezradný výraz, podívala jsem se z okna, spatřila jsem Embry, podívala jsem se tam znovu, ale byla pryč. ,,A vyjmenuj my aspoň jeden'' zasmála se Alice ,, Tak zaprvé nemáš zapnutý pás, jedeš moc rychle a ....... máš ten řídíčák vlastně?'' řekla polonaštvaně, protože viděla, že její plán, rozveselit mě, nefunguje. Kylie mlčela, byla vyděšená, já spíše smutná.
Když jsme byly na dálnici, zpomalily jsme. Holky po chvíli usnuly, ale já stále musela přemýšlet nad vším, co se vlastně stalo, já tušila že mi Cullenovi ještě něco tají, ale nevěděla jsem co.
,, Kam to vlastně jedeme?'' zeptala jsem nechápavě ,, Nevím, pojedeme teď do hotelu, kde se pořádně vyspíte'' usmála se Alice ,, Na spánek teď vůbec nemyslím, co když Charliemu něco udělá?'' řekla jsem bezradně ,, Neboj, nic se mu nestane, Carline a Esme ho hlídají'' řekla a mě se trochu ulevilo, ale nervy stejně nepovolovaly, měla jsem vztek. Náhle mi někdo volal ,, To je máma, mám to zvednout?'' zeptala jsem se a Jasper kývl.
,, Ahoj, promiň'' ,, Promiň, to bys měla říct tátovy a ne mě'' ,, Mami, já mu nechtěla ublížit'' ,, Mám jednu věc co jsem ti chtěla říct už dávno, ale neměla jsem odvahu ........ pamatuješ na kouzla?'' ,,Kouzla?'' zoopakovala jsem po ní ,, Jak jsem ti jako malá ukazovala kouzla, všechny byly skutečné, nebyl to jen trik'' ,, Jako .... to nechápu'' ,, Jsi kouzelnice!'' ,, Kouzelnice? Větší pitomost jsem neslyšela'' řekla jsem naštvanně ,, Tak řekni Alice ať zastaví, vylez ven'' řekla ,,Alice zastav'' řekla jsem Alice ,, Proč?'' zeptala se nechápavě ,, Prostě prosím zastav'' ,, Tak jo'' řekla a zajela na kraj cesty. Vylezla jsem ven a rozhlédla se kolem sebe ,, Baf!'' řekla náhle máma, která se objevila vedle mě ,, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááá!'' zaječela jsem strachy ,, Klid Bello'' řekla Alice, náhle jsem se objevila zpátky v autě, zarazilo mě to co se stalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VaJa VaJa | Web | 24. listopadu 2011 v 20:28 | Reagovat

supr :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama