11. kapitola

19. listopadu 2011 v 18:04 | Tinkerka |  Věčný smutek


,, A o kom tedy?'' zeptal se Carline ,, O .... já vlastně ani nevím, ale mám pocit že je to tu nebezpečné'' řekla jsem ,, Asi si jí uhodil dost silně'' řekla Rose Emettovi ,, Promiň'' řekl, najednou zahřmělo, vylekalo mě to. ,, Holky sedněte si na lávku, uvidíte jak hrajou upíři baseball'' usmál se Edward a rychle jsem šla za holkama.
Začaly hrát, bylo to neuvěřitelné, míček letěl rychlostí zvuku, bylo to opravdu senzační, ale já si to neužívala, bála jsem se těch lidí co jsem viděla ve svém snu. ,, Konec hry!'' řekla Alice a všichni se sběhly do houfu ,, Tys to věděla?'' kývla jsem ,, Odcházely, ale uslyšely nás'' vysvětlovala Alice. ,, Rozpusťte si vlasy'' řekl Carline ,, To nepomůže, jsou cítit přes celé hřiště'' řekla Rose, rozpustila jsem si vlasy a najednou se mezi těmi stromy objevily ty 3 lidi, byly to dva chlapy, jeden měl dredy a byl to černoch, ten druhý měl dlouhé blonďaté vlasy a holka měla zrzavé vlasy a tiskla se k tomu blonďákovy.
,, Myslím že tohle je vaše'' hodil jim ten černoch míček ,, Já jsem Lorennt, tohle je Victoria a ten je James'' ,, Já jsem Carline a tohle je moje rodina, vaším lovem jste nám tu způsobily problémy'' ,, Omlouváme se, nevěděly jsme že tohle území je zabrané'' ,, Ano, máme tu poblíž rezidenci'' řekl Carline ,, Opravdu nevšiml jsem si, vy jo?'' zeptal se James a Victorie ,, A nechcete další tři hráče? Aspoň jednu hru'' řekl Lorennt ,, Tak jo, stejně pár hráčů už odchází'' hodil Victorii míček ,, Budete koukat jaký mám odpal'' řekla síplavě ,, Myslím že vás zvládnem'' usmál se Jasper a Edward mě chytil za ruku a chtěl mě odvést, najednou zafoukal silný vítr ,, Máte tu svačinku?'' řekl James, všichni se vrátily do houfu a Lorennt a Victoria se vrátily k Jamesovi ,, Ty dívky jsou tu s námi'' řekl Carline ,, Dívky, myslel jsem že je tu jenom jedna'' řekl James ,, Nebudeme obtěžovat'' řekl Lorennt ,, Jamesi!'' řekl naštvanně na Jamese, který s Edwarda nespustil oči. On se zvedl a vzal Victorii kolem pasu a odešly zpět kudy přišly.
Edward mě rychle odvedl k džípu, který stál opodál hřiště. Připoutal mě a rychle si sedl, rozjely jsme se ,, Kam mě to vezeš?'' zeptala jsem se vyděšeně ,, Někam pryč, daleko odtuď '' řekl ,, Ale co holky?'' ,, Ty budou v pořádku, Carline něco vymyslí'' ,, Ale, co je ten James zač?'' ,, Je to stopař, je přímo posedly lovem, vybere si oběť a tu za každou cenu získá'' vyděsila jsem se ,, Odvez mě domů'' řekla jsem ,, Tam půjde jako první'' ,, Odvez mě domů'' ,, Tak jo, ale vezmeš sí tak svoje věci a odjedeš se mnou!'' řekl.
Všimla jsem si že před domem stojí tátovo auto ,, Udělej že jsi se se mnou právě rozešla, počkám na tebe v tvém pokoji'' řekl, vystoupila jsem s auta a sehrála takové divadílko. ,, Běž pryč'' křikla jsem naštvanně na Edwarda ,, Bello počkej'' řekl, ale já vyšla nahoru a zabouchla ,, Bello co se děje?'' zeptal se Charlie ,, Musím jet pryč'' ,, A kam pojedeš?'' ,, Domů'' řekla jsem a balila si věci ,, Co mu mám říct? Nechci mu ublížit'' pošeptala jsem Edwardovi ,, Musíš, odpustí ti'' ,, Bello, no tak umoudři se, přivezl jsem ti tvoje auto'' řekl Charlie, vzala jsem si kufr a vyšla ven ,, No, tak zůstaň, já se zlepším, slibuju'' ,, Fajn a co budeme dělat, já budu běhat někde po lesích a tobě to bude fuk, tati, já vím že pokud neodjedu hned zůstanu tu jako máma'' sebrala jsem klíčky od svého auta, které mi právě přivezly a vyšla jsem ven, hodila jsem kufr pod sedadlo a nastartovala. Jela jsem za Edwardem, zastavily jsme u jeho domu. ,, Neboj, odpustí ti'' řekl ,, To si nemyslím, řekla mu to samé co máma když ho opustila'' ,,Bello já chtěl jsem už dávno něco zkusit'' řekl ,, Ani se nehni'' udivila jsem se a on se ke mně pomalu přibližoval, potom mně jemně políbil.
,, Pojďte dovnitř'' řekl Carline, rychle jsem se od něj odtrhla a on mě chytil za ruku, vevnitř byly i Jessica a Kylie. ,, Takový se nedají zabít'' řekl Jasper ,, Ale není to nemožný'' odepřel mu Emett ,, Bello sundej si bundu'' řekl Edward, poslechla jsem ho a on ji podal Rose, která seděla na stole v garáži ,, Vezmi si to, odlákáme ho tím na druhou stranu'' řekl a ona si od něj mojí budnu vzala. ,, Pojedu s holkama na sever'' řekl Edward ,, Určitě ví že Bellu neopustí, já viděla jak je u Belly doma, zachytil tam tvůj pach'' řekla Alice ,, Vezmeme je s Jasperem, my se ti o Bellu postaráme'' usmála se trochu. Trošku se mi nelíbilo že o mně mluví jako o věci, ale nijak jsem to teď neřešila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Scarlett Scarlett | Web | 20. listopadu 2011 v 11:18 | Reagovat

musím si přečíst předminulé díly.Ale supr! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama