10.kapitola

17. listopadu 2011 v 18:54 | Tinkerka |  Věčný smutek


U domu mě Ashley vysadila, poděkovala jsem jí, ale jakmile odjely zaparkovalo u domu dvě auta Cullenových, hodně jsem se vyděsila. Vyděla jsem jak z auta vystupují všichni a dokonce i Jessica a Kylie. Otočila jsem se že půjdu směrem domu, ale najednou se mi Rose hodně rychle postavila do cesty ,, Kampak? Už se bojíš?'' ,, Musela se bát hodně, nastoupit do auta úhlavní nepřátelkyně'' postavil se vedle Rose ,, Ne, Ashley je vcelku fajn, když mi nenadáva'' špitla jsem a sledovala Jessicu a Kylie, vypadalo to jako by je měly za rukojmí. Trošku jsem se usmála, ale oni se na mně mračily ,, Hmmm ..... pojď s námi'' řekl Edward ,, Nemůžu, mám domácí vězení od Jessicy táty'' řekla jsme naštvanně ,, Myslím že teď by ses měla bát něčeho jíného'' řekla Rose, já se otočila směrem ke stáji a rozešla jsem se, ale směrem k domu.
Edward mě hodně rychle chytil za zápěstí, rozešel se směrem k lesu a já nuceně musela jít za ním. Když jsme byly na malé louce, schodil mě na zem a já zůstala sedět na zemi, podívala jsem se z Jessicy na Kylie, ty stály úplně volně, jakoby se nic nedělo. ,, Co tě popadlo?'' řekl Emett ,, Že by vztek?!'' řekla jsem neuváženě.
,, Okamžitě od ní odstupte'' řekl někdo, otočila jsem se za sebe, stál tam Jacob, dlouhovlasý kluk, co mi spravoval auto, tentokrát ale měl krátké vlasy. ,,Ty se do toho nepleť'' řekl Edward naštvaně, já se zvedla, ale uklouzla jsem a zase jsem se zřítila na zem ,, Já se do toho plést budu!'' řekl Jacob ,, Jenom Bellu učíme správnému chování'' řekl Jasper ,, Dej si odchod Blacku (Jacobovo příjmení)'' řekl naštvaně Emett ,, Fajn Cullenovi, ale jestli jí kousnete dohoda padá'' řekl a odešel.
,, Takový srab'' řekla Rose ,, Není to srab, měla by sis dát jazyk za zuby, nebo ti přijde ještě jedna!'' mluvil ze mně vztek a strach ,, Ale prosím tě, ta tvoje facka byla pro mě jako by mě praštilo peří''' řekla naštvanně, najednou jako by mně něco praštilo do hlavy, omdlela jsem, nevěděla jsem proč, měla jsem další sen, na baseballové hříště, které bylo poblíž lávky, přes kterou jsem jezdila na louku, kde jsem s Embry trénovala, přišly tři nějaký lidi, potom se to změnilo a objevil se tam Edward, ten mě něžně políbil, potom se mi obraz rozmazal a objevila jsem se na zemi, krvácela mi hlava, kolem mě bylo sklo a potom jsem ucítila neskutečnou bolest v noze, otevřela jsem oči, kolem mě stály Cullenovi, Jessica a Kylie. ,, Co se stalo?'' zeptala jsem se a chytla jsem se za hlavu, bolela mě ,, Emett tě praštil do hlavy'' řekl Edward, rozhlédla jsem se kolem sebe, zvedla jsem se. Byly jsme na baseballovém hřišti, najednou sem zjistila že je tu i Carline a nějaká jiná paní, zřejmě taky upírka.
,, Promiň Rose'' řekla jsem ,, To je v pořádku'' usmála se, já najednou uviděla dva stromy, stály poblíž sebe a já si vzpoměla na ty tři lidi. ,,Musíme jít, je to tu nebezpečné'' řekla jsem Jessice a Kylie ,, Co to do tebe vjelo? Cullenovi nám přece neublíží'' řekla Jessica ,, Já nemluvím o nich'' špitla jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama