1. kapitola

30. října 2011 v 16:09 | Tinkerka |  Věčný smutek

Pod věčným baldachýnem mraků se krčí malé městěčko Forks (nějaké povědomé xD), žiju tu já Bella se svým střeštěným otcem Charliem a mojí frískou kobylkou Embry. Má matka Klaris bydlí na Floridě se svým přítelem Philipem, odstěhovala jsem se od nich tyto prázdniny, protože Embry u nich nemohla být. Bylo právě září a já měla přestoupit na střední školu ve Forks ....
Přijela jsem ve svém starém autě, zaparkovala jsem ,, Dobrý auto'' řekl jízlivě jeden z kluků co stály u moderního auta ,, Díky'' řekla jsem a rychle jsem šla do školy. ,, Ahoj, ty si Isabella co?'' zeptala se mile zrzavá dívka ,, Ahoj, Bella'' usmála jsem se ,, Jejich poznámek si nevšímej, dělají to skoro všem'' usmála se na mně ,, Hmm, tak jo, jezdí tu někdo na koni?'' zeptala jsem se zvědavě ,, Na koni? Ne, tady v okolí žádný kůň není'' řekla smutně ,, Už je'' zahleděla jsem se do země a citíla jsem se trapně ,, Fakt? Kde? Je tvůj co?'' zeptala se nadšeně ,, Jo, moje klisna Embry''
Vešla jsem do třídy, jediné místo bylo volné u nějakého bledého mladíka ,, Ahoj, ty jsi Isabella, tady máš učebníci a posaď se vedle něho'' řekl učitel, ukázal na bledého kluka a já se posadila , o hodině jsem se soustředila na výklad učitele, ale nějak mě to pořád táhlo pohledem k Édwardovi. Jakmile zazvonilo postavila jsem se a začala si uklízet věci, vypadla mi záložka s fotkami Embry, on jí zvedl a položil ji na stůl a mlčky odešel.
Když byl oběd sedla jsem si k té zrzce, která mě k sobě přivolala. ,, Promiň, ráno jsem se ti nepředstavila, já jsem Jessica''' usmála se a podala mi ruku. ,, Čau dámy'' řekl jeden kluk a sedl si vedle Jessici ,, Tenhle to je Mark'' řekla a usmála se ,, Ahoj, ty jsi Isabella'' kývla jsem a kousla jsem do jablka ,, Bella'' podotkla jsem.
Najednou si ke stolu v rohu sedl Edward a ještě dvě holky a dva kluci. ,, Kdo to je?'' zeptala jsem se ,, Tohle to jsou Karlinovi (Karlajnovi), ta blonďatá to je Rose (Rouzí) ten kluk vedle ní je Emett, ten zrzek to je Jasper a ta vedle něj je Alice (Alice), ten kluk je Edward, jsou to nevlastní děti zdravotníka, jsou super divný'' řekla nějaká holka, která si právě přisedla ,, Jsem Kylie'' Kývla jsem a mlčky pozorovala celou tu divnou partu.
Šla jsem ke svému autu a do ucha jsem si dala sluchátka od MP4, dala jsem si tašku na kapotu auta a odemkla ho. Nasedla jsem a hodila si tašku na sedadlo spolu jezdce, těšila jsem se domů na Embry.
Jakmile jsem přijela vyběhla jsem k výběhu, kde mě nedočkavě vyhlížela Embry ,, Promiň holka, byla jsem ve škole'' řekla jsem když jsem jí nandala ohlávku. Nasedlaná a naužděná Embry nedočkavě postávala u kůlu, rychle jsem si zapla helmu a mrštně jsem jí vysedla na hřbet. ,, Na stanici mám hlášení že postřelily člověka, dávej na sebe pozor a ty Embry, hlídej jí'' usmál se můj otec, Charlie byl policista a skoro vůbec jsem ho nepotkávala, čas jsem trávila spíše s Embry ,, Tati, mohla bych jet trošku dál?''' zeptala jsem se, zatím jsem byla jen u potoka, ale nikdy za potokem ,dneska jsem dodala odvahu a chtěla jsem jet za potok, on jen kývl a nasedl.
Byla jsem u potoka, tam už jsem to s Emm (přezdívka Embry) dobře znala ,, Tak dneska jedeme dál'' řekla jsem a překročila jsem potok, vyjela jsem po velkém kopci. Za kopcem stál velký dům, měl skleněná okna a celý vypadal nějak zvláštně. Polkla jsem, Embry začala podupávat. ,, Embry klid'' pohladila jsem jí po šíjí, ale najednou někde křupla větívka a Embry se splašila, vzepjala se a shodila mě. Potom odcválala někam dopředu. ,,Embry stůj'' zakřičela jsem a rozběhla jsem se za ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama