Září 2011

Konec nebo jenom pauza??

30. září 2011 v 16:38 | Tinkerka |  Já píšu
Ahoj,
Jsem s vámi ráda, ten rok byl pro mně nezapomenutelný! Opravdu vás holky miluju ♥♥ Ale už to tu dále nevydržím, zřejmě je to tím že mě něco baví pouze rok a skončím! Zažila jsem něco co můj život otřáslo od základů, prostě o tom teď nechci mluvit! Vždycky budete pro mně ty nej holky na celém světě, vždy budete ty holky ke kterým sem ten rok patřila, ale už je to tak končím, nebo pauza, když tak si to tu kontrolujte jestli se nevrátím ;)

Zbohem
Vaše Marry, MáJa a Tinkerka!
Zbohem Ranchi Beatl Juice, Ranchi Horse Foal, Ranchi Beauty a stáj Lucky!!!!!

Výtlemy o hudebce

28. září 2011 v 11:26 | Tinkerka |  Já píšu
Ahoj,
Včera jsme měly hudebku a to učitelka pustila operu, my jsme se tam válely smíchy XD Potom jsme měly děják a měly jsme test a Kačka do otázky: Která náboženství byla v Asii v té době? Golem XD Další válení po zemi :-D No pak jsme měly informatiku, učitelka nám celou hodinu ukazovala nějaký kraviny k počítači a tak :-P Tak jsme se zabavily samy :-D Já chvilku psala poznámky na papír, protože jsem si zapomněla sešit no a pak jsem se nudila tak jsem ho pomalovala srdíčkama a uvnitř bylo napsáno Filip :-) Kačka mi to sebrala že mu to dá, tak jsem začala předvádět učitelku a ona řekla místo pixely, pixly, tak jsem Kačce pošeptala do ucha ,,to ty seš spíš pixla'' XD No když zazvonila a Kačka mu to hned běžela dát, dala mu to a on to vystavil v šatně :-D Tak jsem za ní přišla a prej ,, Můžeš mi to vrátit, ty pixly mi to sebraly, je to jinej Filip ne ty'' tak řekl že to zahodil a Kačka to poslouchala a ta tam vypraskla smíchy XD No prostě den plný smíchu :-D Jinak teď jsem spíše na howrse :-) Jo a v sobotu jedu na Žernovku a tam budu asi 2 hodiny s Vildou ♥

Howrse 4

25. září 2011 v 10:46 | Tinkerka |  Galerie
Do prezentace:

Do JC:

Můj velký sen :(

24. září 2011 v 11:40 | Tinkerka |  Já píšu
Ahoj,
Takže jsem se dnes zase dívala do e-shopu na můj velký sen a tím je Betka! Tento model mě okouzlil nejen svou krásou, ale i svou úžasnou barvou, tuhle fešandu bych si moc přála, ale potřebuju nějaké jezdce pro schleich takže asi musí zase počkat :( Přála bych si ji k vánocům, ale k těm dostanu mobil a ještě spousta jiných věcí, takže na ní nezbyde místo :'( Je to můj největší sen! (teda jenom v rancheření) Je tak krásná a přímo dokonalá, ale její cena činí 800,- :'( Možná kdyby se babičky a dědečkové složily, ale o tom silně pochybuji :( No doufám že někdy tato klisna bude zdobit naše stáje ;(
Breyer - Bet Yer Blue Boons

Howrse 3

23. září 2011 v 12:30 | Tinkerka |  Já píšu

Zítra foto

22. září 2011 v 19:42 | Tinkerka |  Historie ranche
Ahoj,
Takže fotky budou až zítra ;-) Protože nafotím i BH, s tím že jsem prodala classici jsem kecala, mám je pořád u sebe milášky ♥♥♥ Už točím i příběh je zajímaví ;-)
Sorry za krátké oznámko, ale chci jít už spát (vážně)

22.9.2011

22. září 2011 v 15:41 | Tinkerka |  Dny na ranchi
Dnes se mi nedělo nic zajímaví, jen že sem si povídala sama ze sebou :-D

Schleichové se mají bezva :-D Dneska večer jsem vložím nějaké fotky z domova, protože si hříbata hezky hrála a tak pár fotek jsem s nimi udělala ;-)

Web nemám co psát, raďte mi cokoliv, zajímá vás něco o schleich, fotky breyer, schleich, videa a tak dále! Jen si řekněte :-)

Fotoaparát :D

22. září 2011 v 7:22 | Tinkerka |  Já píšu
Ahoj,
Takže dneska na netu jsem našla nabídku hezkého foťáku za 1000,- Fotí naprosto úžasně, takže jestli tam bude dýl asi si ho pořídím místo toho co se mi rozbil (používám máminin), tak mi držte palce, protože mám 161,- :-D

Howrse 2

21. září 2011 v 13:52 | Tinkerka

Čauky, nová rubrika, krasavice

19. září 2011 v 16:25 | Tinkerka |  Já píšu
Ahoj,
2
Divný nadpis ale kdo to má vymýšlet :-D
1
No dále vám chci říct že bude nová rubrika moje tvorba, budou tam věci které jsem sama vytvořila např. záložky, dessy atd.
3
Budete je moct kopírovat, ale pouze když dolu po článek napíšete zdroj ;-)
4
Jj, jinak krasavice protože my dneska přišla Platinka od Yasmin je moc hezká a moc jsem si jí oblíbila ;-)
5

Novinky a otázky :D

17. září 2011 v 14:52 | Tinkerka |  Já píšu
Ahojikm
Chci se vás na něco zepta:
Jedete do Lysý nad Labem na kůň2011? A kdyžtak kdy v sobotu nebo v neděli? My tam jedeme asi v neděli, ale pokud jedete v sobotu, tak možná bysme mohly i v sobotu ;)

Jj a novinka
Líbil se vám příběh Jump a Sára? Jestli jo, tak se radujte! Bude to totiž ranchový příběh ;)

Ztracený koníček

15. září 2011 v 17:38 | Tinkerka |  Přiběhy na jednu kapitolu
Ahoj,
Povím vám krátký přiběh, který není podle skutečnosti.
Vlastním malého poníka jménem Jump, je to jezdecký pony šedé barvy se zastřiženou hřívou. Já jsem Sára a tento poník mi patří, bydlím v rodinném domku, jsem jedináček a mám už jen matku :-( Jump není vlastně můj, ale já ho tak považuji, protože se o něj starám jako o vlastního. Majitelka stáje Angelika my ho dala na starost, nikdo na něm nejezdil, byl divoký a nezvladatelný, ale já si ho zkrotila. Jednoho dne jsem s Jumpíkem jela na vyjížďku a najednou vidím jak mezi stromy proběhl kůň, nevěděla jsem jestli měl jezdce nebo ne, ale vypadal divoce. Radši jsem se vrátila, protože Jump byl pořád ještě divoký a tak jsem ho radši otočila. Hned jsem to řekla Angelice, ale ta říkala že se žádný kůň nepohřešuje. Stále jsem nad tím myslela a když sem přišla domů, tak mi mamka řekla ,, Mám pro tebe překvápko'' a odvedla mě do mého pokoje, moje postej byla plná jezdeckých potřeb (ohlávka, uzdečka, sedlo, box na čištění s čištěním a čabraka) ,, To je moje?'' zeptala jsem se a zaradovala jsem se ,, Ano od teď je Jump úplně tvůj'' na tyto slova jsem čekala 2 roky a konečně jsem je slyšela, poskočila jsem radostí! Rychle jsem si vzala foťák a vše nafotila, pak jsem šla na blog a napsala na svůj blog. Poté mě napadlo že bych si mohla chvilku projít s Jumpem v lese, vzala jsem jenom ohlávku a rychle běžela pár metrů ke stájím. Chytla jsem Jumpa s pastviny (měl vlastní pastvinu, neměl box), přivázala jsem ho a rychle ho nasedlala a nauzdila. Nasedla jsem, projistotu jsem si srovnala sed, aby Angelika neměla poznámky a tak. Pak jsem ještě vplula do sedlovny kde jsem vzala provaz a ohlávku, pak jsem zase nasedla na Jumpa a vyjelo se, jela jsem tam kde jsem ho spatřila naposledy, byl tam a pásl se. Zvedl hlávu, ale stále nehybně stál na místě. Hodila jsem laso a rovnou na krk, začal prchat, ale smyčka se změnšila a nepovedlo se mu to. Pak jsem sesedla a vzala Jumpovy otěže a přehodila je přes strom, ke koni jsem šla pomalu, potom jsem zjistila že je to ryzá klisna asi ČTčka. Pomalu jsem ji tu ohlávku nandala, stále klidně stála. No a nakonec jsem přivedla do stáje, z jedné nafoukané holky vylezlo že ji pustila na pastvinu, ale nezavřela druhý vchod do pastviny a klisna ji prchla, radši to nikomu neřekla, zvláštní že si toho nikdo nevšiml :-D

Sorry

15. září 2011 v 13:38 | Tinkerka |  Já píšu
Ahoj,
Takže se moc omlouvám že sem nenapsala, ale jsem moc smutná :-( To byste asi nepochopily, takže zachvilku něco přidám :-) Taky mám novinky!

Tady jsou:

  • Máme hříbě Sysifose, matka Sisi je velice šťastná a Foxík o něm ani nemluvně!
  • Máme už 150 kč/ 580 kč!

Ach ta škola :-(

12. září 2011 v 17:01 | Tinkerka |  Já píšu
Ahoj,
Za chvilku přidám bleskovku ;-) Chtěla jsem jí sem dát včera, ale nestihla sem to, takže jí dám dneska ;-)
No nesnáším školu! Školy by měly zakázat! Měly bysme chodit do školy dvě hodiny a to na češtinu a na matematiku, zbytek ať si strčej někam! To je tak debilní, bez urážky, ale tu školu nesnáším a nejen to!
Tak jako chci od bráchy klíče abych o polední přestávce mohla pro kufřík, ale ten krypl prostě nedokázal šáhnout do tašky a vyndat klíče, no takže jsem o odpoledce dostala poznámku! No a tak ho o ně prosím ještě před přestávkou na úplně poslední hodinu, protože já domu běžím! No a on jde jak slemejš! Když skončila hodina, bylo 15:07 no tak jdu domu, silně doufám že už je doma. No a samozřejmě že tam nebyl! Tak jsem tam čekala, umírající žízní (protože si do školy pití nenosím) pak ho slyším jdu mu naproti a znova ho prosím o klíče nic, jdeme jak slemejší domu! Odemkne dveře a já se kouknu na hodiny 15:38 pěkný co???? Nesnáším svýho bratra!

Howrse :-)

11. září 2011 v 16:53 | Tinkerka |  Já píšu
Ahoj,
Toho si nevšímejte potřebuji to vložit na howrse ;)

Naše plány do konce roku 2011

11. září 2011 v 15:35 | Tinkerka |  Já píšu
Ahoj,
Takže mám tady plán co stihnout do konce roku 2011, takže se posaďte a čtěte mé názory ;-)


Dny na ranchi 10.9.2011

10. září 2011 v 14:33 | Tinkerka |  Dny na ranchi
Klisny: Dneska zase zuřivě drbaly :-D Povídaly si o tom jak pojedou nějaké na závody :-) Doufejme že vyhrajou :-)

Hřebci: Se dnes popraly, Kuky se Savanem (vyhrál Savan) no doufejme že se Kukymu rány zahojí a bude v pořádku. Má šrám přes celé břicho a hodně odřenin jak se pokopaly. Nikdy nic takového neudělaly, no Savan si to nějak odpiká :-(

Valaši: Staraly se o hříbata, Drak, ikdyž je to velký samotář, si s hříbaty krásně hrál a učil je jak tahat dřevo apod.

Hříbata: Blbly s valachama a hlavně s Drakem a Scoobym :-D Jinak Rafaelka a Sonetka půjdou ven na focení společně s Foxem a Angee (Black Angel).

Web: Jsme tu nový, začaly jsme včera, ale nebojte. Dlouho jsme sledovaly rancherky z okolí ;-) Takže víme jak to tu chodí :-D
No není sladká, já vím že jsem Tinkerka, ale falabelky jsou také boží ;-)

Hodnocení dessu 1

10. září 2011 v 8:54 | Tinkerka |  Hodnocení dessu
O dessu: Dess je jednoduchý a rychlý, je na něm naše klisna Bazalka a také název našeho ranche. Je tam také zvláštní spirálka, která dessu dodává šťávu ;-)

Moje hodnocení: dess je jednoduchý a rychlý takže dávám průměr 5/10